ŘIDIČÁK  NA  AUTOMAT

POUZE V PROVOZOVNÁCH PRAHA 6 A PRAHA 13

Až 75% starostí a soustředění na ovládání vozidla v provozu vám odpadne, usednete-li do vozidla s automatickou převodovkou. Máte pak výrazně větší komfort za volantem a budete se mnohem lépe soustředit na provoz a řešení dopravních situací. Není tedy potřeba zdůrazňovat, že tím přispějete k větší bezpečnosti nejen své, ale i ostatních účastníků silničního provozu.

Pokud se nechce při výcviku v autoškole (a dále v běžném provozu) trápit se spojkou a manuálním řazením, nebo považujete-li to za zbytečné, usedněte do našeho nového vozu Škoda Kamiq.

UPOZORNĚNÍ: v případě, že absolvujete výcvik a následně úspěšně složíte zkoušky na vozidle s automatickou převodovkou, získáte řidičské oprávnění omezené pouze na vozidla s automatickou převodovkou. Toto omezení si můžete kdykoliv nechat z řidičského oprávnění vymazat po absolvování pouhé doplňovací zkoušky, kterou vám můžeme kdykoliv později také zajistit.

Proč si vybrat Autoškolu Click?


Jak a kdy se přihlásit do autoškoly?

Každé úterý a čtvrtek v čase 15:00 až 18:00
na adrese Svatovítská 682/7, Praha 6 - Dejvice

nebo

Každé pondělí a středu v čase 15:00 až 18:00
na adrese Mukařovského 1985/5, Praha 13 - Stodůlky (OC Luka)

Přijďte se třeba jen podívat, poradit, domluvit. Ale pokud se budete chtít zapsat do výcviku, budete s sebou potřebovat Občanský průkaz (cizinci povolení pobytu), pro studentskou slevu potvrzení o studiu (ISIC, apod.) a potvrzení o zdravotní způsobilosti potvrzené od lékaře - formulář si můžete stahnout ZDE

Formulář - přihlášku do autoškoly naleznete zde níže:


S čím od nás odjedete?

Nejžádanější skupina

Pro řízení osobního motorového vozidla s manuální, nebo automatickou převodovkou pro max 8 osob + řidiče, nebo nákladu do  3.500 kg, + lehkého přípojného vozidla.  

Získáte spolu se skupinou B

Kurzy pro tuto skupinu samostatně neprovádíme. Platí pro 2-3-4-kolová vozidla do objemu spal. motoru 50ccm, či výkonu do 4kW (4-kolová do hmotnosti 350 kg).

Získáte možnost řídit se sk. B

V dnešní době například stále oblíbenější skůtry do městského provozu s automatickou převodovkou a do objemu spal. motoru 125 ccm a výkonu do 11kW.

Výuka a výcvik v Autoškole Click

Zásada číslo 1:
žádný lektor z naší autoškoly nikdy nebude hrubý, vulgární,
nebude se chovat nevhodně a nebude na vás křičet! 

Z doslechu a autentického vyprávění víme o lidech, pro které byl výcvik v autoškole díky nevhodnému přístupu učitele stresem a noční můrou. Zastáváme názor, že má li být z kohokoliv dobrý, nebo alespoň slušný a bezpečný řidič, nesmí si z autoškoly odnášet trauma a usedat pak za volant nervózní a nejistý! My naopak uděláme vše pro to, aby se řízení pro Vás stalo zábavou a potěšením! Také víme, že se to nepoštěstí všem, ale aspoň se o to pokusíme. Při výcviku Vás připravíme na záludnosti a specifika nejen Pražského provozu. Po každé po jízdě vše věcně probereme, zmíníme co se povedlo, jaká byly chyby a poradíme jak se jich příště vyvarovat. Zkrátka, Autoškola Praha Vás připraví do provozu tak, abychom se nemuseli bát, že Vás někdy na silnicích potkáme : )

Teoretická příprava

Autoškola Praha Vám poskytne zdarma učebnicionline výukový systém a přístup do e-testů. Z domova od PC tak můžete bezpečně zvládnout většinu teorie a při hodinách v učebně vše zopakujeme, dáme do souvislostí a upozorníme na vše důležité. Dále zodpovíme vaše dotazy, vysvětlíme nejasnosti a prověříme vaši připravenost ke zkouškám. Na společných přednáškách probereme ovládání a údržbu vozidel, teorii bezpečné jízdy, pravidla provozu vozidel (značky, křižovatky, dopravní situace) a zdravotnickou přípravu. Přednášky a konzultace probíhají ve čtvrtek v odpoledních hodinách od 16:30 do 18:00 hodin. Místo pasivního sledování videa preferujeme "živý" výklad a diskuzi, doplněnou nákresy a animacemi.

Praktický výcvik

Výcvik v Autoškole Praha se obvykle provádí v bloku 2 vyučovacích hodin, (2 x 45 min.) Zkušenosti ukazují, že žáci si rychleji osvojí ovládání vozidla, mají-li hned od začátku aktivní kontakt s reálným vozidlem, než když se výcvik v začátcích supluje na videosimulátoru. Proto také vždy začínáme seznámením s ovládáním a nácvikem jízdních úkonů na uzavřené zkušební dráze, nikoliv na jakémkoliv parkovišti! Až pak následuje výcvik v běžném provozu. Napřed v mírném a postupně ve středním, až silném provozu. Součástí výcviku je dále praktická údržba a zdravotnická příprava. Po absolvování povinného rozsahu můžete případně pokračovat dále ve výcviku až do doby, než se budete cítit připraveni na závěrečné zkoušky.

Jdete do toho s námi?

Pak nám prosím vyplňte úvodní elektronickou přihlášku zde.
Po odeslání elektronické přihlášky Vás budeme co nejdříve kontaktovat, abychom dohodli předání potřebných dokumentů, termín zahájení výcviku, a platbu, či zálohu za kurz.