AUTOŠKOLA  NA  SPLÁTKY

Jaké jsou možnosti splácení řidičského oprávnění sk. B ?

Postupně cca po 2 tis. Kč, dle vašich možností v průběhu výcviku (3 až 6 měsíců), viz ceník.

Při zahájení složíte první zálohu 2.500,-Kč a pak vždy po absolvování odpovídající části (4 hodiny jízd + 2 hodiny teorie), před dalším pokračováním splácíte další splátky po 3.000,- Kč až do konce kurzu, dle vašich možností do finální částky 22.500,-Kč.

Další důvody proč právě naše autoškola na splátky

Jízdy po celé Praze s nástupními místy:
Metra A - Dejvická
Metro C - Háje
nebo dle dohody s učitelem

Jak a kdy se přihlásit do autoškoly?

Každé úterý a čtvrtek v čase 15:00 až 18:00
na adrese Puškinovo náměstí 681/3, Praha 6 - Dejvice

Přijďte se třeba jen podívat, poradit, domluvit. A pokud se budete chtít zapsat do výcviku k získání řidičského průkazu, budete s sebou potřebovat Občanský průkaz (cizinci povolení pobytu), pro studentskou slevu potvrzení o studiu (ISIC, apod.) a zdravotní posudek potvrzený od vašeho lékaře. Formulář zdravotního posudku si můžete stáhnout ZDE

Formulář - přihlášku do autoškoly naleznete zde níže:


S čím od nás odjedete?

Nejžádanější skupina

Pro řízení osobního motorového vozidla s manuální, nebo automatickou převodovkou pro max 8 osob + řidiče, nebo nákladu do 3.500 kg, + lehkého přípojného vozidla. 

Získáte spolu se skupinou B

Kurzy pro tuto skupinu samostatně neprovádíme. Platí pro 2-3-4-kolová vozidla do objemu spal. motoru 50ccm, či výkonu do 4kW (4-kolová do hmotnosti 350 kg).

Získáte možnost řídit se sk. B

V dnešní době například stále oblíbenější skůtry do městského provozu s automatickou převodovkou a do objemu spal. motoru 125 ccm a výkonu do 11kW.

Autoškola na splátky - výuka a výcvik

Zásada číslo 1:
žádný lektor z naší autoškoly nikdy nebude hrubý, vulgární,
nebude se chovat nevhodně a nebude na vás křičet! 

Z doslechu a autentického vyprávění víme o lidech, pro které byl výcvik v autoškole díky nevhodnému přístupu učitele stresem a noční můrou. Zastáváme názor, že má li být z kohokoliv dobrý, nebo alespoň slušný a bezpečný řidič, nesmí si z autoškoly odnášet trauma a usedat pak za volant nervózní a nejistý! My naopak uděláme vše pro to, aby se řízení pro Vás stalo zábavou a potěšením! Také víme, že se to nepoštěstí všem, ale aspoň se o to pokusíme. Při výcviku Vás připravíme na záludnosti a specifika nejen Pražského provozu. Po každé po jízdě vše věcně probereme, zmíníme co se povedlo, jaká byly chyby a poradíme jak se jich příště vyvarovat. Zkrátka, Autoškola na splátky Vás připraví do provozu tak, abychom se nemuseli bát, že Vás někdy na silnicích potkáme : )

Teoretická příprava

Zdarma poskytujeme knižní učebnici, dále webový výukový systém a přístup do e-testů. Z domova od počítače tak můžete bezpečně zvládnout 70% teorie a při zbývajících 11 hodinách v učebně vše zopakujeme, dáme do souvislostí a upozorníme na vše důležité. Dále zodpovíme vaše dotazy, vysvětlíme nejasnosti a prověříme vaši připravenost ke zkouškám. Na společných přednáškách probereme ovládání a údržbu vozidel, teorii bezpečné jízdy, pravidla provozu vozidel (značky, křižovatky, dopravní situace) a zdravotnickou přípravu. Přednášky a konzultace probíhají ve čtvrtek v odpoledních hodinách od 16:30 do 18:00 hodin. Místo pasivního sledování videa preferujeme "živý" výklad a diskuzi, doplněnou nákresy a animacemi.

Praktický výcvik

Výcvik se obvykle provádí v bloku 2 vyučovaích hodin, tedy (2 x 45 min.) Zkušenosti ukazují, že žáci si rychleji osvojí ovládání vozidla, pokud mají hned od začátku aktivní kontakt s reálným vozidlem, než když se výcvik v začátcích supluje na video simulátoru. Proto také vždy začínáme seznámením s ovládáním a nácvikem jízdních úkonů na uzavřené profi zkušební dráze, nikoliv na jakémkoliv parkovišti! Až pak následuje výcvik v běžném provozu. Napřed v mírném a postupně ve středním, až silném provozu. Součástí výcviku je dále praktická údržba a zdravotnická příprava. Po absolvování povinného rozsahu můžete případně pokračovat dále ve výcviku až do doby, než se budete cítit připraveni na závěrečné zkoušky.

Jdete do toho s námi?

Pak nám prosím vyplňte úvodní elektronickou přihlášku zde.
Po odeslání elektronické přihlášky Vás budeme co nejdříve kontaktovat, abychom dohodli předání potřebných dokumentů, termín zahájení výcviku, a platbu, či zálohu za kurz.