ONLINE  ŠKOLENÍ  ŘIDIČŮ  REFERENTŮ

Každý zaměstnavatel je povinen svým zaměstnancům zajistit školení BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) jehož nedílnou součástí je také proškolení zaměstnanců o pravidlech a bezpečnosti provozu vozidel, pokud v souvislosti s výkonem svého povolání občas, či pravidelně řídí motorové vozidlo. (viz. zák. č. 262/2006 Sb., č. 361/2000 Sb., č. 168/2002 Sb., č. 589/2006 Sb.)

Školení řidičů referentských vozidel rychle, levně a efektivně
od profesionálů v oboru autoškolství a autodopravy.
Šetřete čas i finance za dodržení vysoké profesionální kvality.

Silniční provoz, výuka předpisů a bezpečné jízdy je náš denní chléb. Učíme nejen nové řidiče, ale vracíme zpět do provozu řidiče, kterým bylo odebráno řidičské oprávnění. Známe veškeré slabosti, mýty a zlozvyky začínajících i zkušených řidičů. Nejsme personalisté, nebo bezpečnostní pracovníci, ale skuteční učitelé z autoškol a naše školení je sestaveno na základě dlouholetých zkušeností.

realizujeme tyto varianty školení

ON-LINE ŠKOLENÍ

Je realizováno z pracoviště zaměstnance, nebo z domova. Řidič referent získá přístup ke školení od svého zaměstnavatele a toto absolvuje online individuálně. Je řešeno způsobem, aby nebylo možné školení nezúčastněně proklikat. Je zde časový zámek a kontrolní otázky, které nutí zaměstnance informace vnímat a na závěr ověřit své znalosti.

PREZENČNÍ ŠKOLENÍ

V prostorách objednavatele: lektor se dostaví k zaměstnavateli, který objednal školení pro své zaměstnance a toto školení proběhne v prostorách firmy, například v zasedačce.
Nebo v učebně autoškoly: zaměstnanci se dostaví do autoškoly a školení proběhne v naší učebně.
Na konci všichni ověří své znalosti testem.

Za všechny účastníky, kteří úspěšně zvládnou školení řidičů, získáte potvrzení o absolvování.

Níže si můžete vyzkoušet online školení řidičů referentů. Po 7. kapitole, kdy Vás systém vyzve k platbě můžete školení jako demo ukončit. Případně můžete za symbolický poplatek vyzkoušet i platební bránu, která je funkční u reálného individuálního školení pro samostatné jednotlivé osoby.
U této demo verze nejsou vyžadovány všechny údaje o klientovi a také nezískáte osvědčení.  

Ceník školení

ONLINE - individuálně - 1 účastník

225,- Kč

ONLINE - 2 až 5 účastníků

180,- Kč

ONLINE - 6 až 20 účastníků

165,- Kč

ONLINE - 21 až 50 účastníků

150,- Kč

ONLINE - 50 až 100 účastníků

135,- Kč

ONLINE - 101 a více účastníků

dohodou

Ceny online školení jsou uvedeny za 1 účastníka při daném počtu

.

PREZENČNÍ - cena za realizaci

1.400,- Kč

PREZENČNÍ - cena za každého účastníka

150,- Kč

PREZENČNÍ - cena za konání u klienta (Praha)

450,- Kč

Prezenční školení je možné realizovat pouze v Praze a okolí

.

Jsme plátci DPH. Ceny jsou uvedené bez DPH.

.

Objednávka - poptávka školení

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
Tučně uvedené položky jsou povinné.

Případně volejte nebo pište na:

Mobil: 778 000 146
E-mail: info@autoskola.click