Děkujeme, vaše online přihláška do autoškoly byla úspěšně odeslána

Pro zahájení výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění, nebo pro zahájení procesu vrácení odebraného řidičského průkazu skupiny B se prosím dostavte v úterý, nebo ve čtvrtek v časech mezi 15:00 až 18:00 (mimo svátky) do naší kanceláře v ulici Svatovítská 682/7, Praha 6 - Dejvice (kancelář, trenažer a učebna jsou v přízemí, na chodbě vlevo).

V době nouzového stavu se k nám do kurzu můžete registrovat distančně, bez nutnosti nás navštívit v kanceláři. Stačí, když nám pošlete čitelně naskenované potřebné dokumenty. Jedná se o občanský průkaz, nebo povolení k pobytu, pro studentskou slevu ISIC kartu, nebo jiné potvrzení o studiu a zdravotní posudek od lékaře, který si můžete stáhnout a vytisknout prostřednictvím odkazu níže.

Následně si podepíšeme úřední žádost (eviduje se na magistrátu) a seznámíme Vás se systémem výuky, výcviku a plánování jízd.

Podrobné informace o potřebných dokumentech a celém následném postupu Vám ještě pro jistotu odešleme také na e-mail, který jste zadali do formuláře.

Těšíme se na Vás a přejeme pěkný den.

Tým Autoškoly Click