Děkujeme, vaše online přihláška do autoškoly byla úspěšně odeslána

Pro zahájení výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění, nebo pro zahájení procesu vrácení odebraného řidičského průkazu skupiny B se prosím dostavte v úterý, nebo ve čtvrtek v časech mezi 15:00 až 18:00 (mimo svátky) do naší kanceláře na Puškinově náměstí 681/3, Praha 6 - Dejvice (vlevo vedle garáží). Kancelář a učebna se nachází v přízemí přímo proti hlavnímu vchodu do domu v prostorech ArchiHUB. Pokud by vám uvedený čas nevyhovoval, prosím zavolejte nám a domluvíme si termín na zahájení individuálně.

Na místě vyplníme úřední žádost (eviduje se na magistrátu) a seznámíme Vás se systémem výuky, výcviku a plánování jízd. Také od Vás budeme potřebovat zdravotní posudek od lékaře, který si můžete stáhnout a vytisknout pomocí odkazu níže, dále občanský průkaz (cizinci povolení k pobytu) a pokud budete chtít uplatnit studentskou slevu, pak také potvrzení o studiu.

Obdobné informace vám ještě pro jistotu odešleme také na e-mail, který jste zadali do formuláře.

Těšíme se na Vás a přejeme pěkný den.

Tým Autoškoly Click