Děkujeme, vaše online přihláška do autoškoly byla úspěšně odeslána

A co dál?

Pro zahájení výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění skupiny B, nebo pro zahájení procesu vrácení odebraného řidičského průkazu skupiny B se prosím dostavte do naší kanceláře libovolné pondělí, nebo čtvrtek v časech mezi 15:30 až 18:00 (mimo svátky) do naší kanceláře na Puškinově náměstí 3, Praha 6 - Dejvice. Kancelář a učebna se nachází v přízemí přímo proti hlavnímu vchodu do domu v prostorech ArchiHUB. Pokud by vám uvedený čas nevyhovoval, prosím zavolejte nám a domluvíme si termín na zahájení individuálně.

Na místě vyplníme úřední žádost (eviduje se na magistrátu) a seznámíme Vás se systémem výuky, výcviku a plánování jízd. Také od Vás budeme potřebovat zdravotní posudek od lékaře, který si můžete stáhnout a vytisknout pomocí odkazu níže, dále občanský průkaz (cizinci povolení k pobytu) a pokud budete chtít uplatnit studentskou slevu, pak také potvrzení o studiu.

Zájemci o kondiční jízdy nás nemusí nutně navštívit předem v kanceláři a mohou si s námi domluvit telefonicky hned první jízdu, při které se domluvíme na dalším. S sebou si prosím vezměte občanský a řidičský průkaz.

Těšíme se na Vás.